Greenway’ın Ankara Ofisi Var mı

Greenway Ankara ofisi

Greenway’ın Ankara Ofisi 2023 itibari ile bulunmuyor. Bunun başlıca nedenleri Ankara’da öne çıkmış herhangi bir Master lider seviyesinde temsilci olmadığıdır. Bunun yanı sıra ise, şirketin temel amacı Greenway İstanbul’da ofisi kurarak, tüm Türkiye’ye hızlı teslimat yapmasıdır.Bu nedenle deniz ve karayolu ile gümrükten geçen Greenfiber ürünleri ve dahası Ankara yerine İstanbul’a getiriliyor.

Greenway’la Ankara Şubesi Ne zaman Açılır?

Aslında Türkiye içinde hizmete başladığı günden bu yana çok talep gören firma, ana dağıtım ağını Rusya’da yapar. Türkiye’nin yeşil yolda ilerleyen ilerleyen mağazası şuan için tek ana ofisini İstanbul’dan sonra Ankara’ya açacağı kesin olarak bilinmiyor . Ankara bayisini açar açmaz, güncel haberler olarak sizlere duyuracağız.

Green Yol Ankara Ofisleri Açılırsa Kim Açacak?

Ankara’ya ilk ofis açılışını network şirketine çalışan ve puanı şartlar gereği uyuşan temsilci açacaktır. Ankara’da ve Greenway Global ülkelerde oldukça popüler sağlığı koruyan ürünleri ile öne çıkmıştır. Fakat Ankara’da henüz açılmamış bir ofisi bulunurken, siparişleri internet üzerinden satılmadanal.com olarak biz oluşturuyoruz. Aslında ofisi kimin açacağı değil, ne zaman açılacağı önemlidir.

Ankara ve İstanbul Ofisinin Büyük Şehirlerde Faaliyeti

Süre gelen Green way hizmetinin bir diğer güzel tarafı, faaliyetlerine sıkı sıkıya tutulmasıdır. Ankara ofisi henüz açık olmasa da, geniş temsilci ağ hizmeti ile, tüm müşterilere hızlı teslimat sunar. Daha önce belirttiğimiz gibi, doğasal ürünler üretiminde ve dağıtımında çok başarılı bir şirkettir. Greenway’ın Ankara ofisi olmasa bile, İstanbul’un tüm Türkiye’ye memnuniyet garantili hizmeti devam etmektedir.

Bu nedenle İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde de, mutlu müşteri odaklı çalışmaktadır. Daha sonraki zamanlarda Antalya ve İzmir ofis ve açma hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Büyük şehirlerden yana küçük il ve ilçelere sorunsuz nakliyat hizmeti ile, Foet ve sharme ürünlerini yurtdışından Türkiye’ye getirerek sağlıklı bir yaşamın kapı kolu olmuştur.

Bu nedenle ofisin nerede açıldığından öte hizmetin kalitesi konuşulmalıdır. Her daim canlı destek hattı ve 7/24 sipariş oluşturma gibi avantajlar sunulur. Tercih edilen taraf Greenway’ın Ankara ofisi umarım çok yakın zamanda hizmete girecektir.

Share:

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.