Greenway İstanbul’a Ne Zaman Geldi?

greenway istanbula ne zaman geldi

Greenway İstanbul’a ne zaman geldi diye merak edebilirsiniz. Avrupa’da kurulmuş, Asya’dan yola çıkarak tüm Dünya’da çok farklı ülkelerde hizmet sağlamıştır. Esas amacı Dünya’ya hizmet etmek olan ve greenway ürünlerini sağlıklı bir yaşam çerçevesinde halka sunmayı planlamış bir şirkettir. 2016 yıllarında İstanbul’da satılmadan al internet sitesinde ürünler sergiye açılsada, genel anlamda merkezi ofisi 2019 yıllarını bulmuştur. İstanbul’a açılan ilk Greenway ofisi Başakşehir’de kurulmuştur.

Kuruluş esnasında oldukça talep gören şirket, Avrupa’dan getirdiği ürünleri ilk zamanlarda Türkiye’ye girişlerinde sıkıntılar yaşadı. Türkiye’de vergi levhası ve gümrük sorunları gibi başlıca etkenler İstanbul’a ofis açmada zorluklar yarattı. Fakat en iyi greenway markaları üretmesi nedeniyle bu süreçler çabucak düzeldi. Eskiden bu yana hizmet veren temsilci green way şirketimiz İstanbul, Ankara ve Antalya’da oldukça popüler oldu.

Bunun en büyük nedeni ise, İstanbul’da sergilenen ürün yelpazesidir. Greenway İstanbul mağazası her defada doğal ve organik eko ürünler üretmede gücünü Japonya’dan almıştır. Bu nedenle tüm ürün üretiminde Japon markasının bulunması oldukça önem arz eder. Daha sonraları mutlu müşteri potansiyeli adı altında tüm ürünlerini İstanbul Şişli’ye sergileyen Greenway, çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Greenway İstanbul Mağazası ne zaman geldi ?

Greenway İstanbul’a ne zaman geldi öğrentikten sonra, İstanbul’da açmış olduğu mağazadan bahsedelim. Yıllar önce tıpkı Avrupa’da kök salan ürünlerin müşteri kitlesi, ilk İstanbul ofis açılışındada aynı görüntülere kavuşmuştur. Firmanın en büyük güzel yanı, uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler üretmesi olmuştur. Örneğin rakip bazı firmalar, bezleri üretirken tek kullanımlık üretirken, Greenfiber dahil tüm bezlerin kalitesinde eskime yapmadan üreten tek firma Green way olmuştur.

Böylelikle uzun süre hem ekonomik bütçeniz, hem de sağlıklı kimyasız yaşamın anahtarını elinize almış olursunuz. Aslında İstanbul’da mağaza açılış yılı 2018 sonlarıdır. Şirketin yeni bir ülkede toparlanma sürecini aşmış olması da gerçek hedef kitleye ulaşma zaman aralığını uzatmıştır. Sonuç itibari ile şuan Türkiye’de eşssiz bir firma olma yolunda ilerliyoruz.

Türkiye’nin en büyük ili olan İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yayılma gücümüzü de kaliteli ürünler sayesinde alıyoruz.

Share:

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.