Greenway Global Şirketi Nerede?

Greenway global şirketi nerede

Greenway global şirketi nerede ve nasıl büyüdü sorular kafa karıştırmadan açıklamak isteriz. Dünya’da 2023 itibari ile 8 yıllık geçmişi bulunan firmanın genişlemiş bir network sistemi vardır. Bitki besinleri ile kökleri gibi mucizevi şifa deposu gıdaları bulunur. Greenway Global olarak çalışmaktayken bir çok ülkede ofisler açmıştır.

Bu ofislerin belli başlı ülkeleri yoktur. Ofis açmak network ağında çalışan her insana nasip olabilir. İşte bunu açıklamadan önce size Greenway Global şirketinin nerede faaliyet gösterdiğini belirtmek isteriz.

Küresel ağlar; 

  • Amerika birleşik devletleri Green way ofisleri
  • Kazakistan dağıtım finans şirketleri
  • Beyaz Rusya Greenway’a ait Global bürolar
  • Ukrayna network firmaları
  • Greenway Global Türkiye mağazası
  • Sırbistan doğal ve güvenli işlenmemiş içerikler
  • Vietnam yeniden kullanılabilir ürünler
  • Avrupa birliği network sistem ofisi
  • Rusya’da Green way ofis ve mağazaları
  • Japonya ulusal temsilci ve üretimci yapı şube fabrikaları

Ve daha fazla 34’e yakın büyük ülkelerde faaliyetine devam etmektedir.

Global Green-way Şirketi Ofisi Nerede?

Aslında yukarıda anlattığımız gibi, şirket ofisi iş ortaklığı yapan tüm temsilcilere verilebilir. İş ortakları hangi ülkede ikamet ediyorsa, şirket ofisini oraya açabiliyor. Burada esas alınan konulardan biri herkesin Greenway Globalde ofis açmak isteyip açamayacağıdır.

Şirketin temel prensibi bir temsilcinin ofis kurup açması için bazı seviyelerden geçmesi gerektiğidir. Örneğin bir Kazakistan’da yazı zamanı itibari ile 7’den fazla ofis açılmıştır. Bunu açan temsilcilerin hepsi de belli bir puana ulaşması gerekmektedir.

Bundan dolayı Global bir şirketin nerede olması gerektiğini, bir nevide satıcılar belirlemektedir. Tabi ki o ülkede ofise açmak için onay verilmişse mümkündür.

Green way Global Ofislere Lojistik Destek Sağlar mı?

Evet. Greenway global şirketi nerede dedikten sonra  ürünlerin dağıtımı ve lojistiği nasıl işliyor? Öncelikle Green way’ın Global kozmetik ürünleri yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Dedikten sonra kitlesel olarak değil küresel olarak her temsilcinin ofisine dağıtım gerçekleştirilir. Bir nevi bunu isim hakkı satın almış günü düşene de bilirsiniz. Mesela bir Greenway bayiliği aldım diyebilirsiniz. Bu yüzden ürünlerin tedarik edilmesinde genel merkez ilgilenir. Gümrük vs işlerde ise, cüzi miktarda ofis ilgilenir.

Dünya’da açılmış en güzel mağazalardan biri olmasının temel nedeni ise, doğaya özgü kimyasız ürünler barındırmasıdır. Bu sayede ilk adımını atmış, Global olarak yayılmıştır. Satıcıların sayısı artarken, müşteri sayısı ise dur durak bilmiyor. Hızlı lojistik ve kargo desteği sayesinde hem müşteriler, hem de temsilciler memnundur.

Gw TR Fırsat ürün kataloğu ile de göz dolduran şirketin bundan sonraki hedefi ise, Tüm Avrupa’yı keşfetmesi olacaktır. Türkiye’de ise, internet sitemizden hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Share:

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.