ANASAYFA

Greenway Türkiye Resmi Sitesi

Sağlıklı yaşa, sağlıkla yaşat. Büyük gelir elde etmek için basit araçlar sağlayan tek firma.

Eco Business Odaklı Greenway En iyi İşiniz

Kendi laboratuvarları, araştırma merkezleri ve üretimleri mevcuttur. Aşağıda videolu anlatım için videoyu başlatınız. Kırmızı buton size Greenway kazançları adlı makaleyi sunar.

 

Türkiye’de Yeni ve
Lider Kazanç Sistemi

Greenway ortağı ve eco-ürün tüketicisi olun, böylece sağlığınızı koruyun ve çevreyi ev kimyasallarıyla kirletmeyi bırakın. Şirketimiz, keyifli ikramiyeler ve hediyelerle eko tüketimini teşvik ediyor.
Geliriniz = Bonuslar ve hediyeler

Hissedarlık
Payı

Şirketin hissedarı olun ve dünya ticaretinden istikrarlı bir şekilde gelir elde et. Geliriniz ayda 60000 TL ulaşır, şirketten hediye olarak Mercedes S400 alırsanız, yılda 4 kez tatil kazanırsınız.
Geliriniz = 1,500 tl den 60,000 tl

Ciro
Hesabı

Ciro Hesabı Tarih Şubat 2018’den günümüze (2019) ciro neredeyse 8 kat, yıllık ciro ise 10 kat arttı. Aylık ciro yaklaşık 12 milyon dolar.

Sahiplik
Geliri

Kendi eko işletmenizin sahibi olun ve 1500 TL şimdi kazanmaya başlayın ve 1 yıl sonra ayda 40000 TL kadar kazanın, hediye olarak bir Mercedes C 180 kazanın ve yılda 3 kez dünyanın en iyi otellerine tatile gidin.
Geliriniz = 1,500 tl den 40,000 tl

Bonus
Sistemi

300’den fazla kişi araba bonusu alarak, seyahatlere katıldı. Her ay sayısı büyüyor. Hissedar dağıtımı 20’yi geçmiştir.

Greenway
Ortak Sayısı

Greenway Ortak Sayısı Şirkete 3 yıla yakın zamanda kayıtlı olan ortak sayısı 500 000 bin kişiyi geçti! Bir dakika dolmadan bir ortak !

Kazanmaya
Başla

Geleceğin İşi

Sıkıcı ofis işleri sizin için değil mi? Greenway size kazanma ve özgür olma fırsatı verir. Ortağımız olarak kurulmuş bir çalışma sistemine sahip olursunuz ve 2-3 ayda planlanan gelir seviyesine ulaşırsınız.

Çok fazla kazanmayı oluşturmak için birkaç basit adımı atmanız gerekir.

ECO ürünler üretip satarak yaşam kalitesini artırıyoruz
Gezegenin saflığına özen göstermek için – milyonlarca insanı tek bir amaç ile birleştiriyoruz.

Hızlı başlangıç

Greenway ile Olur

İşletmenin anlaşılması kolaydır ve ilk gelirinizi hızlı bir şekilde elde edin. Anlaşılır başlangıç araçları, toplantı ofisleri, mağazalar, iyi düşünülmüş lojistik, yüksek kaliteli ve verimli ürünler sunuyoruz.

Seçme
özgürlüğü

Подарочные наборы care set

Takım kur

Komut

Bir takım kurun ve insanları ortak hedeflerle birleştirin. Birlikte geliştirin ve geliriniz artsın.

Yüksek gelir

Üyelikle başlar

Sınırsız ve limitsiz ödül planı. İddialı hedefler belirleyin elde edin ve gelişmeye devam edin.

Ödülleriniz sınırsız

Şirket, ortaklarının finansal büyümesiyle çok ilgileniyor. Bu nedenle, ödül sistemimiz çeşitli ve benzersizdir. En cesur ve iddialı hedefleri belirleyin, bunları gerçekleştirin ve yeni hedeflere doğru ilerleyin. İşletmenizi geliştirmek ve yüksek gelir elde etmek için tüm fırsatlara sahibiz.

İmkanlar Greenway İle

İlk günden mentor. öğrenmenize yardımcı olacak ve sonuca giden yolda size destek olacak bir kişidir.

Destek

Greenway Türkiye

Seçme özgürlüğü. Neyi ve ne zaman yapacağınıza karar vermek için size kalmış

Özgürlük

gREENWAY BİR ÜRÜN ÖRNEĞİ

sharme sabun greenway urunu

İş hareketliliği. Nerede çalışacağınızı siz seçin: ofiste, kafede, evde veya okyanusun sahilinde. İşinizi ana işiniz veya eğitiminiz ile birleştirme imkani. Sunduğumuz araçlar sayesinde, çalışabileceğiniz yeri seçebilirsiniz: en sevdiğiniz kafe, rahat bir daire, bir çalışma alanı veya okyanus kıyısı. İş kesinlikle hareketli. Lojistik kurulur ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Bu nedenle, kendiniz rahat bir program yapabileceksiniz: hem işinizin gelişimi hem de rekreasyon için gün ve saatleri seçin. Hem çalışma hem de ana çalışma ile birleştirebileceksiniz.

Kolaylık

İlk adımı hemen at

Greenway'da kariyer

Kariyeriniz hiç bu kadar özgür ve etkili başlamamıştı
Sistemimiz şeffaftır. İlk gelirinizi anlamak ve hızlı bir şekilde elde etmek kolaydır. Şirketle işbirliğine başlamak için özel bilgi veya beceriye ihtiyacınız yoktur. Sadece bizimle birlikte gelişme ve büyüme arzusuna ihtiyacımız olacak. Bunu yapmak için, yüksek kaliteli ve etkili ürünler yaratıyor, başlangıç için net araçlar veriyor ve toplantılar için konforlu ofisler sağlıyoruz.

Greenway’a kayıt için gereklidir.
Doğum tarihiniz
Kargo ve gönderimler için gereklidir…