Greenway Kazanç Sistemi Nasıl İşliyor?

nice code yüz serumu greenway urunlerinden

Greenway kazanç sistemi A’dan Z’ye anlatılarak konuya açıklık getiriyoruz. Ve bu yazıdan sonra Green way network marketing ile aklınızda cevapsız sorular kalmayacağına emin olacaksınız. Birden çok kariyer basamakları olan şirket ilk etapta Rusya’dan açılışa başlamıştır.

Sonraları Avrupa ve Asya ülkeleri olan Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Özbekistan, Kırgızistan’a geçişler yapmıştır. Ayrıca şuan da İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara, Muğla, Balıkesir, Malatya, Kocaeli, Gaziantep, Bursa ve Adana’da çıkışı yakalamıştır. Hızlıca büyümesinin en önemli faktörü olarak eko ürünler ve satış ortaklığı sisteminin kazançlı olması gösterilmiştir.

Bu gibi Ülkelerde faaliyet göstererek bir yılında 17 milyon Euro ikinci yılında 75.000000 ve 3 yılında 140 milyon Euro bir ciro çevirmeyi başarmıştır. Her sene katlayan bir gelir elde ederek bu rakamları geçtiği bilinmektedir. Açılışının ilk yıllarında bir milyonu geçkin sisteme kayıtlı ortağı oluşmuştur.

Primler ve gelirler sonucu 400’den fazla kişiye araç kazandırmış, 25’den fazla kişi Dünya havuzu hissedarı olmuştur. Şuanda yaklaşık 20 milyonu Euro geçebilen şirket, şimdi Türkiye ve Avrupa pazarında yoluna hızla devam etmektedir. İstanbul’da Green way eko market projesine giriş yapan şirketin distribütörleri belli bir seviyeye geldiklerinde, marketlerin büyüme potansiyelini daha da genişletebiliyorlar.

Bu nedenle şu an Türkiye pazarına oluşturmak için de güzel bir avantaj olduğunun söz konusudur. Ayrıca makale sonunda Green way iş ortaklığını anlatarak aramıza katılabileceksiniz. Ayrıca Greenway ürünleri ve şirketinden nasıl kazanç sağlanır, işleyişi, yüzde kaç kar verdiği, temsilcisi olunduğunda ne kazanılıyor gibi zirve soruları aklınızda kalmayacak. Şimdi ise, bu Eko sistemin nasıl işlemediğine bakalım ?

Greenway Kazanç Planı ve Sistemi ?

Ağ pazarlamanın en çok kazandıran kuruluşların olan eko market Green, çok yapısal bir eğitimlere de sahiptir. Network kazanç sistemi içerisinde 7 farklı bonus diye tabir edilen ek ödüller mevcuttur. Greenway kazanç sistemi başlıca ;

 • Kişisel Hediye / Gift Bonusu
 • Mentor Bonusu
 • Takım Bonusu
 • Lider Bonusları
 • Araba Bonusu
 • Seyahat
 • Dünya Bonusları

Yazımızdan önce tam olarak greenway network işi başlıklı yazıyı da okuyarak, şirket hakkında detaylı ön bilgiyi edinin. Yukarıda ki tablo size geniş kitlelere çıkabilme fırsatı vermektedir.

İlk etapta ortaklık adı verilen üyelik bölümüne giriş yapmalıyız. Burada aktif olunması için özel temizlik ürünlerini alıp sisteme kayıt oluyorsunuz. Bunların devamında ekip kurmak isterseniz ekip bonusları ile lider yetiştiriyorsanız bu bonuslar için ilerlemeye devam edersiniz.

Yine yukarıdaki tabloda aktiflik denilen kavram 50 puana denk gelmektedir. Her ay bu puana ulaştığınızda hesabınız ve üyeliğiniz aktiftir. Peki 50 puan nedir ? Örneğin bir bulaşık bezi 3 puandır. Fiyatı 2020 itibari ile 25.50’dir. Bir aqua magic splitter mutfak süngeri ise, 6 puandır. Bu da 51 Türk lirasıdır. Tüm ürünlere göre puanlar değişmektedir. Örneğin, aktif hesap için Aqua magic serisinden 17 tane bulaşık bezi almanız gerekiyor.

Fakat splitter mutfak süngerinden yalnızca 8 tane alırsanız hesap aktif olmaktadır. Kısacası ay da 430- 450 Türk lirası ile üyelik aktif kalmaktadır. Bu yabancı ülke vatandaşları için ise, yazımız itibari ile 4.588,07 Rus Rublesine denk geliyor.

50 puan ürün aktiflik için her ayın 7’si diğer ayın 6’sında iş yapmak gerekiyor.

Tabi burada bir ekibiniz yoksa bu üyelik aktivasyonu şart değildir. İstediğiniz ay veya grup oluşturacağınız zaman bunu gerçekleştirirsiniz. Organizasyon kuruyorsanız bunu şart olarak görmeniz gerekiyor.

Temel şart bunu gerektirirken Greenway kazanç sistemi olarak size 50 puana karşılık sadece aktiflik sağlıyor. Yalnızca bu puanla Üye altları satışlarından kazanç elde ediyorsunuz. Peki 50 puanı aştığınızda neler oluyor ?

 

Greenway Kazanç Sistemi Hediye Bonusu

Kişisel alışverişlerinizde şirket sizlere ödül vermektedir. 50 puana kadar yapılan tüm alışverişler aktifliğinizi sağlar. Ekibiniz yoksa 50 puan ve altına kazanç elde edemiyorsunuz demiştik. Fakat 50 puanın üstünde yapmış olduğunuz her alışverişten şirket size %40 puan geri dönüş yapıyor. Yani aktifliğiniz üstündeki kendi kişisel alışverişlerinizden % 40 geri ödeme yapılmaktadır.

Şuan Türkiye kurunda 1 puan 3.4 TL olarak hesaplanır. Greenway network kazanç sisteminde 50 puan üzerinden ne kadar alışveriş yaparsanız tümü size yüzde kırk puan getiri sağlamaktadır.

Not : Bunu % TL olarak değil, puan olarak hesaplandığını unutmayalım. 

 

Bununla beraber 100 puanın üstünde alışveriş yaptıysanız bu sefer şirket, Gift yani hediye ödülleri vermektedir. Yukarıdaki resimde anlatıldığı gibi % 10’dan % 40’a kadar hediye bonus veriliyor.

Arkadaşlar hediye bonusları şu şekilde düşünebilirsiniz. Sistem üzerinden bir ürün alırken, bonus karşılığı ürün alabilirsiniz. Bu da gerçek bir para ödemekten sizleri kurtaracaktır. Bunun yanı sıra 100 Pv üzeri ek bir TL kazanırsınız. Hediye ürünlerden ziyade nakit kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz.

200 ve 499 puan arası % 20 kazanç sağlarsınız. Biraz kafa karışıklığınız olabilir. İşte yeni olan herkesin ilk sorunudur. Bir örnek ile açıklama yapalım. Bir ayda yapılan toplam puan 200 üzeri ise, % 40 peşin %20 hediye ürüne sahip olursunuz. Greenway ağ pazarlamasın da kazançlar puan döngüsüne göre artar ve devam eder.

500 ve üstünde bir puanı aynı ay içerisinde elde ederseniz %40 peşin %40 hediye kazanç bonuslarını yakalarsınız.

100 ile 199 puanda alacağınız nakit ve hediye ürün ayrı iken 500 ve üzerinde bir başka olur. Böylelikle yüksek satışlar, yüksek gelirler elde etmenizi sağlar.

Greenway Mentor Kazanç Sistemi

Herhangi bir arkadaşınıza veya üye olma kişilere sponsorluk yaptığınız için, gelir elde edebilirsiniz. Üyeleriniz 50 puan ve üzeri satış yaparsa % 20 gelir elde edersiniz. Burada her bir puan 3,4 TL olarak hesaplanır. Yani sponsor oldunuz. Arkadaşınız 50 puana denk gelen ürün aldı. 20*3,4= 68 TL sizin kazancınızdır.

Ama kayıtlı üyeler 50 puan altı yapıyorsa % 40 küçük hediye puanları kazanırsınız. Bu yukarıdaki TL gibi hesaplanmamaktadır. Yine burada Greenway ağ sistemi ve kazançları devreye girer. Her üye ne kadar çok alışveriş yaparsa, size de o kadar gelir sağlamaktadır.

Green way Kazançlarında Ekip Bonusu

Aynı zamanda ekip bonusları ve kazanç sistemleri bulunur. Belli kariyer noktalarına geldikçe, yüzdelik primlerinden kazanç elde ediliyor.

Ekip tablosu basamakları neler içermektedir?

 • Başlangıçta yer alan 50 puan aktif etme kuralı
 • S1 seviye = 750 puan = %6
 • S2 seviye = 1,500 puan = %12
 • S3 seviye = 2500 puan = %18
 • L seviye ( liderlik ) = 4,000 puan = %24

Örneğin siz bir periyod zaman diliminde 750 puanlık bir hacim elde ederseniz %6’lık bir kazanç elde ediyorsunuz. Ve s1 kariyerine geliyorsunuz. Eğer bir aylık zamanda 1.500 puanlık bir hacim çevirirseniz S2 kariyerine adım atıyorsunuz. %12 bir kazanç elde edersiniz.

S3 seviyesine geçebilmek için 2.500 puana puana ihtiyaç vardır. S3 seviyesi kazanç noktasının bir temelidir. Yükselmeye bir adımınız kalmıştır. Burada herşey yolunda olduğunun göstergesidir. Çünkü lider olmanız için izleme ve yönetme aşamanız gelmiştir. % 18 oranında bir kazanç sistemine ulaşırsınız.

Ekip bonusu sisteminde son aşama ise, liderliktir. 4 bin puanı çevirirseniz, L seviyesine ulaşırsınız. Bu kazanç müthiş gelir etmenizi sağlar. % 24 bir kazanma potansiyeli elinizde bulunur. Burada bir fark vardır.

Ekibinizde bulunan bir kişi seviyelerden birisinde olduğunda, örneğin % 12 de ise, % 18 ara farkını da alabiliyorsunuz.

Bunu hesaplardan ekibinizdeki toplam alışveriş ve sizin satışlarınız baz alınmaktadır.

Greenway Liderlik Kariyeri ve Kazançları

Green way network sisteminin en büyük kazançlarına adım atıyorsunuz. Liderlik kariyeri sonrası, daha yukarılara çıkmaya hedefler koyabilirsiniz. Bunun için öncelikle liderlik kariyerine bir göz atalım.

Örnekler vererek, akıllardaki kazanç sistemine açıklık getirmek istiyoruz.

Toplamda ulaşmanız gereken hedef 4.000 bin puan olduğu için ve ekibinizde bulunan üyelerin puanları da hesaplanacaktır. Sizin alt üyeler var ve bunlar 5 kişi olsun. 5 kişilik bir ekipte ;

 • Ekrem = 2400 PV
 • Demet = 100 PV
 • Sinem=  0 PV
 • Ali = 750 PV
 • Sergey = 500 PV

puana ulaştılar. 3950 puana ulaşan üyelerden kalan 50 puanı da siz tamamlarsanız, lidersiniz.

Lider konumda olan sizsiniz ve her ay 50 puanlık bir aktivasyon için ücret ödüyorsunuz. Ve ekibinizde satış ve hacim artıkça Liderlik bonusu devreye girmektedir.

Lider konumuna eriştikten sonra, ve ekibinizde yeni liderler oluştukça daha yüksek ve ciddi gelirler elde edeceksiniz. Yukarıda ki tabloda her lider çıkarma da kazancınızın da % 6 ve % 8 olarak büyüdüğünü ve ilerlediğini görüyorsunuz. Ve böylelikle 9 farklı nesilden alt alta kazançlarınız büyüyor.

Lider1, 1 lider dalı bulunan ve buna isim verilen addır. Liderler 3 kısımdır.

Bunlara ek olarak Master kalifikasyonu vardır. M, M1, M2 ve M3 olarak ilerlemektedir. Eğer ekibinizde 4 tane Lider çıkartırsanız Master kariyerine geliyorsunuz ve burada artık ciddi gelirler elde etmeye başlıyorsunuz. Devamında eğer ekibinize 3 tane Master oluşursa Grand Master seviyesine geliyorsunuz. Uzman Master 1,2,3 diye devam eder.

Ve büyük gelirler ve kazançları artık önünüze sermeye başladınız.

Greenway Kazanç Sisteminde Araç Bonus Nedir ?

Şirketin en büyük özelliklerinden birisidir. Greenway Türkiye resmi çalışmasından önce ve ilk kurulduğu günden itibaren araç hediye sistemine kapıları açmıştır. Eğer Master seviyesinde iseniz, şirket size bir aracı kiralık olarak veriyor.  Burada ki kiralık kavramını para karşılığı değil, o seviyede olduğunuz için size sunar.

Araç Modeli ise, Mercedes Benz C180‘dir. Fakat Grand Master seviyesinde iseniz, sizlere artık ruhsatlı bir araç veriyor.

Toplam 3 dönem boyunca GM kariyerine sahip olduğunuzda araç bonusu hak edersiniz. Araç kalifikasyonunu kazanan kişi, bir defa araç seçimi yapar. Kiraladığı aracı GM ve üstü kariyerde anahtar teslim almış olur.

Yukarıdaki tabloda her şeyi açık ve net görebilirsiniz. Araç bonusundan sonra Dünya havuzuna girmeye ve şirketten hisse almaya başlarsınız.

Havuz Bonusu Ve Grand Master seviyeleri

Şirket ürün hacminin %6’sını Grand Master kariyerine ulaşmış kişiler arasında paylaştırır.

 • GM1 kariyerleri %1
 • GM2 = %1
 • GM3= %1
 • GM4= %1
 • GM5= %1
 • GM6= %1
 • GM7= %1
 • GM8= %1
 • GM9= %1
 • GM10= %1

olarak pay etmektedir. Şirketin aylık cirosu 20 milyon Euro üzerine çıkmıştır. Bu cirodan faydalanmak istersen sende bir Grand Master ol. Görsellik için Youtube greenway videolarımızı izleyin. Ayrıca

Bu sektöre katılmak için bizlere üye olabilirsiniz. Ürün takibi ve kazanç sistemi çok basittir. Aşağıdaki formu doldurun, ve size geri dönüş yapalım. Greenway ortaklık başvurusu için boşlukları doldurunuz. Böylelikle Greenway kazanç sistemi uygulamalı anlayarak girişime hazır olursunuz.

Greenway Resmi Temsilcisi Ol
Kayıt için gerekli alandır. İkinci ismi var ise isim ile birleşik yazınız.
E posta adresinizi giriniz.
Kayıt için gereklidir. Yabancı uyruklu vatandaşlar da buraya kimlik numarasını yazabilir.
Lütfen ikamet ettiğiniz adresi yazınız.

 

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

1 Yorum

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.