Greenway Network Sistemi Geleceğin İşi Olacak

Greenway Network Sistemi

Greenway Network sistemi ile çalışan ve gelişmeye de devam eden bir şirkettir. ID numarası ile belirlenen kullanıcı adı ve şifre oluşturarak başlamış sayılır. Satılmadan al yetkili Greenway satıcısı olarak kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Sıradan bir iş sistemlerinden çok farklı bir yere sahiptir. Grenway yenilikçi çevresel ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminin yapıldığı gelişmiş bir iş projesidir. Bilimsel yenilik ile birlikte modern pazarlama ve iş dünyasına ekolojik bir katılımı sağlamaktadır.

Yenilikçi ve geleceğin bir işini arıyorsanız işte sizlere en güzel networking sistemi.

Greenway Network Açılış Başlangıcı

Türkiye’de bulunan bir çok Network şirketinin başarısına Avrupa’da kolaylıkla yetişen sağlık ve temizlik sektörü ağıdır. Sevdikleriniz için endişe ve düşündüren bir network ve ürün sistemi asla barındırmaz. Yeni nesil pazarlama, özgürlüğü ve başarılara ulaştıracak iş sistem ağından bahsedeceğiz.

Bu projenin büyük başarısı nedeniyle kendinize, aile bireylerine ve yakın çevrenize en büyük iyiliği yapmış olacaksınız. Tanımadığınız kişilere ise, yenilik ve doğallığı kapsayan İnternet tabanlı ve sosyal olanaklı iş modelini sevdireceksiniz.

Bu şirketin gerçek amacı her evi, iş yerlerini, daha temiz bir yaşama biçimi haline getirmeyi hedeflediğini söyleyelim. Küresel oranda çevresel temizliğe yol açacaksınız.

Kısacası özgür bir çalışma sistemini konu almaktadır. Kendi güçlü ortak ekibinizi kurma olasılığınız varsa ve yaptığınız işler size uygun değilse Türkiye’de fırsata ilk siz katılın.

Greenway network başlangıcından sonra birçok katılımcıya erişti. Bunun en büyük nedenlerinden biride, şirketin benzersiz ürünler sunarak kendi laboratuvarları tarafından geliştirilmesi olmuştur. Özel uzmanları, araştırma merkezleri ile üretim tesislerine erişmişlerdir. Açılışından itibaren binlerce greenway iş ağı üye sayısına ulaşılmıştır.

Üretilen her ürünlerin Networking iş sistemine ve müşteri memnuniyet garantisi test edilmektedir. Büyük çapta açılışı ile Ülke’nin her yerinden katılan ortaklarını bir arada topladı. İnsanların yaşamlarına ve ekonomik katılımına yeni bir metot belirlemiştir. Belirlenen zaman dilimleri içerisinde etkinlikler düzenlenerek bir ödül planı ve yeni ürün serilerini tanıtmaktadır.

Rusya’da eğitimleri sunan başkan ve yardımcıları yanı sıra Kerk ve Elena Rektor tarafından destekler verilmiştir. Expo center AVM’de açılışa sunulan şirketin hedefleri büyüktü. Ekolojik olarak gelişmesi ve yayılması olmuştur.

2016’da açılış projesi düzenleyen Network ve satış ağ sistemi Greenway başkanları 2017 şubat ayı gibi büyük girişe imza attılar. Proje bütünü içerisinde, yaşamlarına yeşil bir dünya sloganı ele alarak çeşitli ürün grupları oluşturdu.

Sağlık ve temizlik kazançları çok etkileyici olarak belirlenen iş projesi Green way Network çok kazançlı bir sistem geliştirmeyi başardı. Bu konu ile ilgili başvurularınızı Green way’ın resmi temsilcilik sayfası üzerinden yapabilirsiniz.

Greenway Network İş Sistemi Avrupa’da ve Etkinlikleri

İş sistemininilk yapısı ve etkinliği Tayland’ da çıkışa ulaştı. Burada etkinlikte kendi işinizi kurmanın basit yöntemlerinden bahsedilmiştir. Avrupa’da bir çok bölgede network ile sunumlar hazırlandı ve duyuruldu. Sağlık ve temizliğe dair bilgiler ve ürün tanıtımları tek tek anlatılarak, işin hızlı girişi ve başlangıcı bildirildi.

Bu iş kapsamında mükemmel beş yıldız oteller ve üst seviye eğitim kursları liderlere hediye ediliyor. Ayrıca gezi turları, tekne turları, liderlerin ödüllendirilmesi için terapiler, sıcak ortamlarda yemekler sunuluyor. Greenway Network sistemi hayatta çok çalışan ancak ek gelir isteyen herkese uygun iş modeli olduğundan tam veya part time desteklemektedir.

Bu nedenle Avrupa Ülkelerinde etkinliklerden yararlanan birçok insan oldu. Birlikte çok büyük güç olunduğu ifadesini ve her türlü iş yükünü kontrol edilebileceği tanıtımlarda belirtilmiştir. Şirket 2016 sonrası Tayland ile büyük çıkış yakalamıştır.

Avrupa’da beğenilen ve binlerce ofisi bulunan şirkete kayıt olmak kolay ve basittir. Green way iş sistemine katılmak için basit yöntemler vardır. Hemen yeşil yol iş ortaklığı sayfasına göz atabilirsiniz.

Kayıt olmak için

 • Moldova
 • Moğolistan
 • Gürcistan
 • Türkiye
 • Vietnam
 • Katar Devleti
 • İran İslam Cumhuriyeti
 • Ürdün
 • Sırbistan
 • Türkmenistan
 • Güney Osetya
 • Abhazya
 • Yeni Zelanda
 • Mısır
 • Tacikistan
 • Ukrayna
 • Ermenistan

vatandaşlarının pasaportları veya kimlikleri uygundur. Buna ek olarak, şirket sürekli liderlik etkinlikleri düzenler, böylece bir gezgin ekibine katılabilirsiniz.

Green way Network’un Liderlik Stratejileri

2017 yılı, şirketin kuruluş ilk yılıydı. Yeni bölgelerin açılması, ekiplerin hızlı büyümesi, ilk nitelikler, “Auto bonus” programının başlatılması gibi ek hizmetler açıldı. Ancak tüm ortaklar için ana etkinlik, bu Greenway eko – kavramına inanan herkesi bir araya getiren, Sochi-2017 liderlik forumuydu. Forum, şirketin tarihini oluşturmanın başlangıç noktasıydı: etkinlikler ve yeni zaferler ile doluydu.

Liderlik Stratejisi bölgesel turu 22 Temmuz’da Kemerovo’da başladı ve 12 Kasım’da Makhachkala’da güney bölgesindeki ortaklarla muhteşem bir toplantıyla sona erdi. Başkan turu yedi ayrı şehirde düzenlendi, ve her salonda her bölgeden yüzlerce Greenway ortağı toplanarak katılmıştı. Herkesin kendi benzersiz deneyimini edinebildiği ve gerçek bir lider stratejisti haline geldiği muazzam bir bilgi değiş tokuşuydu.

10-13 Şubat 2018 tarihleri arasında Moskova’da, Greenway şirketinin yıl dönümünün kutlanması gerçekleşti. Dört gün renkli ve dolu geçti. Rus ve yabancı ortaklar, Moskova’daki Radisson Royal Hotel’de, Mir Konser Salonunda, LookinRooms kulübünde ve The Ritz – Carlton, Moskova’da toplanmıştı. Konuklar için iş seminerleri, eğitim, konferans ve festival programı hazırlanmıştı. Ortaklar için büyük bir sürpriz, GW New Reality mobil uygulaması oldu.

Şirketin Rusya’daki başarısı, Kazakistan’daki ortakları Greenway işine çekti. Kazakistan uyruklu meslektaşlarımızın hızlı gelişimi, şirket temsilciliğini Astana’da resmi olarak açmayı mümkün kıldı. Etkinlik sırasında ürünlerin yeni serileri ve Greenway web sitesinin Kazakça dilindeki versiyonu sunuldu. Misafirler için beklenmedik bir hediye, etkinliğin bir parçası haline gelen Kazakistan şehirleri hakkında ve Greenway ile ilgili bir şarkıydı.

Başarılı ve hızla gelişen ekipler oluşturmak, Global Maratonun ana teması haline geldi. Yakutsk’ta başlayarak, şirketin başkanı ve başkan yardımcısı Krasnoyarsk, Bishkek ve Makhachkala’yı pompaladı. Ekip oluşturmanın benzersiz taktikleri, takım işi yürütmek için esnek stratejiler, mükemmel konuşma deneyimi  vardır. Tüm bu bilgiler spor salonuna gelen her ortak için mümkün oldu. Global Maraton, şirket liderlerin deneyimlerinin aktarılması, bilgi alışverişi ve sıcak destek demektir. Sonraki Maraton gerçekleşme yerleri: Grozni, Astana, Kazan ve Kuzbass.

Greenway Network Takımına Katıl

Takım olmak sadece verimli çalışmak değil, aynı zamanda birlikte dinlenmek de harikadır. Ama, ikisini de birleştirmeyi başarırsanız, bu Greenway ekibinde olduğunuz anlamına gelir!

Seyahat Rodos 2018 etkinliği şirketin başkanı ve başkan yardımcısının katılımıyla Mayıs ayında gerçekleşti. Rodos adasının 5 *yıldızlı ve 5 * yıldız lüks lakşeri seviyesindeki en iyi otelleri, şirketin en başarılı ortaklarını bir araya getirdi.

Tur organizasyonu: Eğitim ve eğitici toplantı, unutulmaz geziler ve şık bir ziyafet  her zaman olduğu gibi zirvede gerçekleşti. Rodes 2018, ekiplerin gelişimi için yeni bir aşama haline geldi ve katılımcılara iş dünyasında uzun süren başarının sırlarını açıkladı.

Her şeyden önce, Greenway özgürlük ve başarıdır. En iyi oteller, mükemmel bir şirket ve geleceğe olan güven sizin için mevcut olacak. Ofiste çalışmanın sizin için olmadığını anlıyorsanız ve kendinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, çok fazla gelir kazanmaya başlayın ve dünyayı dolaşın,

Greenway iş projesi gerçekten yararlı olduğu ortaya çıkıyor. Sonuçta, seyahat planlarını uygulamaya tamamen ücretsiz ve açık olmanızı sağlarken para kazanmanıza izin verir.

Greenway İş Sistemi Nasıl Çalışır ?

Bizim takıma katılmak kolay ve kazandıran bir sistemdir. Ekiple ilgili hiç bir temas ve iletişim eksikliği yaşanmaz. İlgi ve alakalı bir sistemde ve ürün bulma sorunu yaşamazsınız. Sitemizin sayfasından bizlere kolaylıkla iş bildirimi ve formu göndermeniz yeterlidir.

Önerilen formda soyadı, adı ve soyadı, doğum tarihini belirtmeniz gerekecektir. Ayrıca belge (pasaport) hakkında bilgi vermeniz gerekecektir.

Formda konuyu ve adı belirtmeniz gerekecektir. Ayrıca bir e-posta adresi (E-posta) ve bir telefon numarası girmeniz gerekir. Sizinle iletişim kurmak için geçerli olan geçerli cep telefonu numaranızı vermeniz gerekir. Burada şehrinizi belirtmeli, kendinizi ve Greenway Network sistemini nasıl bulduğunuzu biraz anlatmalısınız.

Sistemin sizi bir robot olarak değil, bir kişi olarak tanımlaması için bu gereklidir. Gerekli tüm bilgiler belirtilir belirtilmez “Başvuru Gönder” düğmesine basmalısınız. Bunu yaparken kişisel verilerinizin işlenmesini kabul ettiğinizi lütfen unutmayın.

Sonuç olarak, bir danışman şirket temsilcisi olma arzunuzla ilgili gerekli soruları netleştirmek için sizinle irtibata geçecektir. Daha sonra, başka bir form doldurmanız istenecek ve bundan sonra sisteme girmek için veri elde edebileceksiniz.

Kayıt tamamlanır tamamlanmaz sistemi belirtilen telefon numarasına girmek için bir kullanıcı adı ve parola alırsınız. Ortak olarak etkinleştirme işleminden geçmeniz gerekir. Bunu yapmak için şirket ürünleri satın almanız gerekir.

Bu tür ürünler sizin tarafınızdan kişisel olarak kullanılabilir veya sizin için uygun herhangi bir şekilde satılabilir. Bu tür bir satın alma, kayıttan sonraki iki ay içinde uygulanmalı ve en az 50 puan olmalıdır. Herhangi bir ayın büyüklüğü 50 puana ) ulaşır ulaşmaz, herhangi bir miktar için mal alımı mümkündür. Otomatik olarak etkinleştirilmektedir.

Greenway İş Ağı Sözleşmesi ?

Sözleşmenin etkinleştirilmesinden sonra, ekibin tam üyesi olabilir ve çalışmanızın her aşamasında ikramiye (maaş) alabilirsiniz. Sözleşmeniz kayıttan sonraki iki ay içinde etkinleştirilmez ise, sözleşme otomatik olarak iptal edilir.

Kayıttan hemen sonra ilk satırınıza kendi ortaklarınızı kaydetmeye başlayabilmeniz önemlidir ve aktivasyon gerekli değildir.

Greenway’in aktif bir ortağı olarak kalmak ve ödül almak için, 50 puan (50 birim hacim) aylık satın alma veya satış yapmak için ön koşulu yerine getirmelisiniz. Ancak, bu sizi korkutmamalıdır, çünkü bu görev zor değildir. Gerekli bilgi ve becerilere sahip olarak, hedefinize herhangi bir zorluk çekmeden ulaşabilirsiniz.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra, Greenway Network ile işinizi nasıl kuracağınızla ilgili gerekli tüm bilgileri ortaya koyan pazarlama planını öğrenebilirsiniz. Özellikle, ödüllerle ilgili bilgiler burada verilmektedir.

Bu ödüller kişisel bir bonus içerir. Yardımı ile 50 birimden fazla kişisel hacmi yerine getiren ortaklar teşvik edilmektedir. Bu durumda, kişisel bonus, raporlama dönemi için 50 birimin üzerindeki kişisel hacmin% 40’ı, yani bir takvim ayıdır.

Böylece, kişisel hacminiz 0 ila 50 birim arasındaysa, kişisel bonus% 0’dır. Kişisel hacim 50 birimi aşar aşmaz, 50 birimi aşan kişisel hacminin% 40’ını alırsınız. Detaylar iş koşulları sayfamızda yayın dadır.

Share:

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.