Greenway Mop – Yenilikçi Temizlik Sistemleri

AQUAMATIC TURBO vileda

Greenway Mop, Gway’in müşterilerine sunduğu temizleme ürünlerinden bir kaçıdır. Mop günümüzde yer sil olarak bilinmektedir. Çok çeşitli moplar piyasada satılmaktadır. Bunlardan bazıları eko akrilik tozlar için, mikrofiber yapılı yer silme başlıklı ve standart türleri mevcuttur. Bu yer silme paspaslarının Greenway’da mop ürünlerine göre aşağı derecede kaldığını bu yazıda anlatabileceğiz.

Greenway Mopları Standartlarına Göre Nasıldır ?

Standart paspasları söylememize gerek yoktur. Kısa ömürleri ile ünlüdür. Ayrıca kir ve lekeleri üzerlerinde tutarlar. Ne kadar yıkansa da temiz olmadığı gibi, çok yıkandığı için çabuk eskirler. Zeminlerde iz bırakma ve mikrop barındırmamayı tam olarak engelleyemezler. Ayrıca yaydığı toksik maddeleri de hesaba katarsak bu faydadan çok zarar verdiği anlamını taşır.

Kısa sürede ömürleri tükenmesi nedeni ile, sürekli endüstriyel temizlik sektörlerinde aparatlar almak zorunda kalırsınız. Nemli, ıslak, Vidalı çeşitleri ile zamanınızı kaybedersiniz.

Islak yerlerin suyunu almak için pamuklu standart malzemelerden yapılan ürünlere boş yere emek ve para ödersiniz.

Oysa ki, Greenway mopları sağlığınıza yarar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ev temizliğinde pırıl pırıl bir güneş olmayı amaçlar.

Hem eko fiyatları, hem de uzun süreleri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Greenway Mop Kalitesi ve Fiyatları

Mopların kalitesi yenilikçi temizleme sistemlerine uygun olarak test edilip üretilmiştir. Ev, işyerleri ve ofislerinizi basit ve verimli bir şekilde temizlemenize yardımcı olur. Sık dokunan kaliteli malzemelerden üretilerek özel mikrofiber iplikleri ve bitki kök, damarları içerisine eklenmiştir. Bu yapıda tasarlanan ve kolay kolay dağılmayan, eskimeyen bir kalitesini gözler önüne getirdi.

Mopların başlıkları da aynı şekilde bükülmeden, garantili hızlı sonuç ve mükemmel temizlik yapılması için tasarlandı. Böylece evrensel Greenway paspas geniş mikrofiber nozulu ile birleşti. Nozullar püskürme sistemi için özellikle imal edilmiştir. Moplar Aqua matic temizleme sistemleri olarak bilinir. Çevre dostu ve hızlı bir temizlik sağlar. Bu fiber yapımı yer paspasları adeta en karışık kirlerle bile kolayca başa çıkar.

Hiç bir ev kimyasallarına gerek olmadan silmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca hareketli bir başlığa sahiptir. Yeterli manevraları yapabilen ve ince noktalara bile titizlikle ulaşabilen yapısı vardır. Yani sadece yatay olarak değil, dikey yüzeyleri de temizleyebilirsiniz.

Greenway’a ait Aero paspası ve iki başlıklı çok amaçlı viledalar mevcuttur. Ayrıca özel turbo vileda lider konumdadır. Ek olarak mopların özel yandaşı diyebiliriz.  Her birinin fiyatları yıllarca kullanılacağı için neredeyse çok ucuz ve uygundur.

Greenway Mop Özellikleri Nelerdir ?

Bir temizlik işleminin doğruluğu, mopların  başlığı ile sağlanır. Mopların kauçuk el kavrama bölümleri sayesinde eliniz kaymaz. Teleskopik sapın sabit olması nedeni ile, ebeveynler değil, çocuklarda işleriniz de size yardım edebilir. Üründeki bu tasarım, tutulacak yerleri kelepçe ile sabitlemiştir.

Hafif ağırlıkta ve kullanılabilir plastik yapısı başlıkta olmakla birlikte, alüminyum sap ve detay içeren dayanıklılığı bulunur.  Bu yapı ürünün dayanıklılığını garanti etmektedir.

Tüm Aqua matic mopları ve Viledalarına bakınız. 

Greenway resmi web sitesi her detayı ile sizlere açıklama yapmaktadır. Tüm paspas ve moplarda bir dizi nozulu içermektedir. Bu kitler ıslak ve kuru olarak temizleme sağlatmaktadır.
Çok güçlü kirleri bile bunlar sayesinde emerek kılcal bir etki yaratırlar. Uygulanan nozullar kendi ebatları kadar ölçüde ve hacimde nemi emebiliyor. Acil su toplama işlemi var ise, bu ürünlerin bu özelliği vazgeçilmez olacaktır.
Evin içerisinde veya odanın etrafında tozların uçmasına izin vermez. Mopların bu özelliği şaşırtıcıdır. Çünkü bunu kuru temizleme yaparken sağlarlar. Kirleri ve tozları sıkıştırarak toplarlar Tozsuz yüzeyler ise, tertemiz kalacaktır. Böylece o görüntülere hayran kalacaksınız.
Beyaz, sarı, mavi ve yeşil renkleri ile odanıza ve evinize ışık saçılacaktır. Ürünlerin kodu 02112‘dir.

Greenway Mopları ve Turbo Viledalar

Aquamatic Viledalar ise, moplara uygun üretilmiştir. Ürünün kodu 02117 olarak bilinmektedir. Eşsiz ve devasa vileda ile tüm temizlik sorunlarınız çözülecektir. Turbo isimleri ise, çok yönlü ıslak temizleme sistemlerine denir. Bu ürünlerin başları  360° dönebilen ve hareketli menteşe kullanılarak imal edilmiştir. Ulaşılması zor yerleri bile pırıl pırıl yapar. Çok yönlü sistem sadece bununla kalmayarak,  nozüle dayanan bir santrifüj ve parlatıcı içerir.

Green way’a ait Aqua matic Turboların tüm serisinde dönen bir santrifüj bulunur. Bu dönmeler sayesinde kıvrılan bölümleri en zor yerlere ulaşır. Ayak pedalları ve durulama aparatı sayesinde sıkma işlemleri seri ve kolay olur. Viledalara en sıcak suları bile koyabilirsiniz. Erime, bozulma ve bükülme olmaz.

Tüm kirleri kuru bir şekilde sıkma özelliği vardır. Bu da mikrofiber yapıdan en verimli faydayı görmenizi sağlar. Yapısında bulunan santrifüj 2500 Rpm’ye kadar hızda çevrilebilir. Gözle görülür higroskopik bir özelliği de vardır. Nemi emerek ev kimyasallarına gerek olmadan suyu toparlar. Hangi yüzey olursa olsun parlatacaktır.

Bu turbo vileda ve moplar ile sadece zemin temizlemezsiniz. Aynı zamanda tavanları, kapıları, fayansları da mükemmel derecede temizler. 3 boyutlu özellikleri sayesinde kullanımları yormaz.

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.