Sharme Greenway Ürününün Tercih Sebebleri

sharme sabun greenway urunu

Kozmetikte kimyaların kullanımını zararlı gören Greenway sharme serilerinin özelliklerini de buna göre inşa etti. FORMALDEHYDE (formalin) veya metilen glikol (metilenglycgf) Formaldehit, kozmetikte koruyucu olarak kullanılır. Formaldehitin mukoza zarlarında tahrişe neden olduğu ve cildin hızlı yaşlanmasına yol açtığı kanıtlanmıştır.

Üstelik bilim adamları formaldehitin (başka bir isim) formalin için) kanserojen özelliklere sahiptir. Japonya ve İsveç’te formaldehit yasaktır. Propilen glikol (Propilen 1uso1) ve polietilen glikol (polietilen 1uso1) ve adında PEG (PEC) ve PG (PO) kısaltmaları dahil olmak üzere çeşitli bileşenler bir çok kozmetikte bulunur.

Propilen glikol ve etilen glikol (etilen 1uso1) kremlere, losyonlara ve diğer ürünlere “nemlendirici” etki yaratmak için eklenir. Polietilen glikol, düşük konsantrasyonda bile çok sayıda reaksiyona neden olur ve ciltte başlıca tahriş edici maddelerden biridir. Ayrıca ciltle teması karaciğer hasarına ve böbrek hasarına neden olabilir.

Diğer zararlı koruyucular da çoğu raf ürünlerinde bulunur. Vücut için ayrıca tehlikelidir: benzen (Benzen), fenoksietanol , sodyum benzoat (5oShigl Benzoat), bronopol (Broporo1). Bu maddeler tek başına ciddi tahrişe ve ayrıca ciltte pullanma, kaşıntı ve kızarmaya neden olabilir. Ancak en büyük tehlike, öngörülemeyen kimyasal reaksiyonları tetikleyen bu koruyucuların birleşimidir.

Örneğin, bronopol ile kombinasyon halinde benzen, kemik iliği için saf bir zehirdir. Bu kadar zararlı maddeleri içeren ürünleri almanız, hayatınızda sağlığınıza kalıcı hasarlar vermektedir.

Sharme ürünleri ise, kimyasalları içermeyen ürünler kategorisindedir. Ayrıca sharme ürünün bir diğer tercih nedeni de, sağlık için cilt bakımında kullanılacak ürünleri sunmasıdır.

Bu yüzden her daim sağlığınıza özen göstermelisiniz. Kullanılacak tüm ürünleri Greenway giriş adresimizden temin edebilirsiniz. Böylece vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm rahatlığı hissedebileceksiniz.

Share:

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.