Kimyasalsız Temizlik Ürünleri Nedir,Nasıl Yapılır ?

kimyasalsız temizlik ürünleri

Kimyasalsız temizlik ürünleri ne olduğunu ve nasıl yapıldığını açıklamak üzere bazı bilgiler edinmeniz üzere yazıyoruz.

Kimyasalsız temizliğin yıllardır süren çalışması ve araştırılması daha önce yapılmış ama sonuca ulaşılamamıştı.

Uzun deneyler sonucu kimyasalsız temizlik bulabilmenin bir yolu olmalıydı.

Örneğin,deterjan kullanmadan temizlik yapabilmek gibi.Neyse ki gelişen teknoloji sayesinde ve uzman temizlik mühendisler aracılığı ile çalışmalar sonuç vererek sağlıkla yaşamanın yolları keşfedildi.

Sağlıklı bir vücut için bilimin bize sunduğu en doğal temizlik yöntemleri sırra kadem basarak açığa çıkarıldı.

Kimyasalsız Temizlik Ürünleri Nasıl Yapılır ?

Kimyasalsız temizlik ürünleri yaşamın sırları bizlere zararsız,sağlıkla kalmanın en güzel örneklerini sunarak,nasıl yapıldığını kullanarak açıklayacaktır.

Geliştirilen ve Japon Mühendisler tarafından özenle testlerden geçen ekolojik kimyasalsız temizlik herkesi şaşırttı.

Çoğu avrupa ülkelerinde binlerce ofisi bulunan green way ürünleri  artık yayılmaya başlıyor.Japon teknolojisinin eserleri olan bu ürünler,evde yapılabilecek doğal temizlik malzemelerine gerek kalmadan,sadece su ile temizlik yapıyor.

Çevre sertifikası ve uzman temizlik sertifikalarının alınmış olduğu eşsiz bir üründür.Örneğin bir söylem yapalım.

İki yıl boyunca düşünecek olursak,çoğumuz bulaşık deterjanı,bulaşık süngeri,temizlik bezleri,temizlik tellerine ne kadar para harcıyoruz .

Hem sağlığımız için zararlı olan deterjana para veriyoruz ,hemde yan ürünlerine ödeme yapıyoruz.Kim istemez ki öyle bir ürün olsun ki ,hem sağlığımıza katkı sağlasın hem de cebinizi yakmasın.

Bunlar düşünülerek insan sağlığı önde olmak üzere Aqua magic temizlik ürünleri yapılmıştır.

Kimyasalsız Temizlik Ürünleri Alternatifleri Mi ?

Artık Google de doğal dezenfektan yapımı ve çamaşır suyu yerine doğal olarak ne kullanılabilir gibi kelimeleri aramanıza gerek kalmayacaktır.

Aklınıza gelen tüm ev temizliği,spor için havlular,makyaj bezleri,bebek havluları,bebek banyo temizliği için özel havlular,ve daha birçok set,yeni teknolojisi sayesinde kimyasallara gerek kalmadan temizlik yapıyor.

Dikkat çekilecek bir nokta ise sağlığımıza etki eden,astım,nefes darlığı,erken yaşlanmaya neden olan kimyasal ürünleri kullanmadan temizlik yapabiliyor olmasıdır.

Uzun süre giden bu devasa kimyasalsız temizlik ürünleri ile hayatınız daha kolaylaşacağına inanın.Özenle yapılan bu ürünleri ilk kullanımda bile fark edeceksiniz.Ürünlerde öyle çeşitler bulunmaktadır ki,

ve sayamadığımız ancak sitemizde listelediğimiz Aquamagic ürünleri mağaza sayfamız da bulunmaktadır.

Kimyasalsız Temizlik Ürünlerinin Yapım Amacı Nedir ?

Vücudumuzun kimyasal ürünler ile  ters tepki içerisinde olduğu aşinadır.Ev temizliği,banyo temizliği,mutfak temizliği gibi birçok yerde deterjanlar ve çamaşır suları ile yapılan temizlik zehirli içerikler mevcuttur.Merak etmeyin!Kimyasalsız temizlik ürünleri mevcuttur.

Aslında bahsedilen bu temizlik yöntemleri eskide kalmıştır.

Kimyasallar asla temizlenen ortamlardan gitmemektedir.Ancak tonlarca su harcanması lazım ki,sürülen o kimyasallar ortadan kalksın.

Diyeceksiniz bir bulaşık için tonlarca su harcamasına ne gerek var ? Yapılan araştırmalarda bir yılda  litre litre deterjan yediğinizi biliyor muydunuz ?

Testlerin bu amansız sonucu olarak kimyasal olmadan temizliğin amaçları keşfedilmiştir.

En ufak ayrıntılarına kadar özenle dokunan ultra iplikler ile bezler üretilmiştir.Her biri esnekliği sayesinde ufacık alanlarda ki bakterileri bile yok etme özelliğine sahiptir.Kimyasalsız temizlik kullanma kılavuzuna bakınız .

Tüm aqua magic modelleri kullanımdan sonra hemen kendini gösterir.Ekoloji temizliğinin vücudumuza vermiş olduğu rahatlığı hissedersiniz.Şunu da söylemeden geçmek istemeyiz ki,herkesin istediği ortak noktalar vardır.

Bunlar güzellik,sağlık,temiz bir yaşam ve bu yaşamın vermiş olduğu rahatlık duygusudur.Hangimiz bunları istemeyiz ?

Kimyasalsız temizlik ürünleri ile doğal temizlik Aynı mı ?

Örneğin arama motorlarına yazmış olduğunuz doğal temizlik sırları adı altında birçok konu mevcuttur.Evde yapabileceğiniz onlarca temizlik yöntemleri listelenmiştir.

Sirke ile temizlik,yüzey temizleyicileri ile temizlik,limon ile temizlik gibi gibi sayılmıştır.

Peki bunlar yapılan temizlik doğal temizlik mi oluyor ? Veya hepimiz bir iş yerinde bu malzemeleri mi bulunduralım ? Hepsi de kafa karıştırıcı ve zaman kaybından başka bir şey değildir.

İşte bunları bir kenara bırakarak,sadece su ile temizlik yapmak kimyasalsız temizliğin özelliğidir. Bunların farkları da tek ürün kullanmakla beraber su yardımı ile temizliktir.Doğal temizlikte ise birden çok ürün kullanıp içinde kimyasal bulundurulur.

Kimyasalsız Temizlik Yöntemleri Nelerdir ?

Aqua magic temizlik ürünleri inanılmazdır.Çok yönlü fiber elektro stat özelliği sayesinde çok işlevlidir.Parçalar ayrılan özel mikro fiber çevre dostu ürünler arasında yerini alarak,herkesin hayatını daha iyi yaşam koşulları içinde sunmaya devam ediyor.

Her türlü yüzeyde etkili ve hassastır.Cilt için temizliği de düşünmüş olan Japon teknolojisi uzmanları; sertleşmiş cilt hücrelerine zarar vermeden bakterilerden arındıran bezler üretmiştir.

Uygun olmayan cilt temizleme alternatifleri cildi çizerek aşınmalara yol açar.

Sonrası korkunç iltihaplanmalara ve yüzün şişmesine bile yol açabiliyor.Bu nedenle kanıtlanmış,Aqua magic ürünlerini tercih etmeniz doğal ve kimyasalsız temizliğin yöntemlerindendir.

Arap sabunu ve Sirke Doğal mı ?

Eskiden çağımıza dek bilinen bir uygulama ise,arap sabunu ve sirke ile temizliktir.Bunları kullanarak temizlik yapan çoğu kişiler cilt tipi nedeni ile yanıldıklarını anlamışlardır.

Biz arap sabununu sadece doğal olmak maksadı ile Aqua magic ürünlerinin dış temizliği için kullanırız.(Yukarıda kullanma kılavuzu linki mevcuttur).

Bu tür eski çağlardan kalmış söylenti tariflere vakit ayırmak yerine,kanıtlanmış mikro ultra parçalanmış bezleri kullanınız.

Denemeler sonucunda ciltte oluşan kir ve yağları temizleyerek ölü hücreleri canlandırır.Siyah noktaları temizler.

Bu ve bunun gibi yöntemler artık sizlere daha çok fayda sağlayacak.Her ürünün altında yazan özellikleri sadece su ile temizlik esnasında kullanılıyor.

Bunların tek yapım amacı,kimyasalsız temizlik ürünleri yapabilmek ve doğal temizliği tam anlamıyla çok yönlü  işlemektir.Satılmadan al sizlere özel ürünleri tedarik etmektedir.

 

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.