Bebek Çamaşırları İçin Nanny Tablet Faydaları

bebek çamaşır yıkama tableti

Bebek çamaşır tableti Nanny, Greenway Biotrim kataloğunda yerini aldı. Nanny, bebek kıyafetlerini hipoalerjenik olarak yıkanması için en iyi şekilde tasarlandı. Nanny Çamaşır Tableti, yiyecek ve içecek lekeleriyle, dış etken lekeleriyle başarılı bir şekilde baş eder ve çocukların sağlıklı bir şekilde giyinmesini sağlar. Bebeğinizin kıyafetlerinin ilk günkü gibi hem rengini hem de yapısını korur.

Kimyasalların Bebek Sağlığına ve Doğaya Zararı

Bebeklerin henüz gelişimini tamamlayamamış olan solunum sistemi, diğer yaş gruplarına göre daha hassastır. Kimyasallar bebeklerin solunum sıkıntılarını arttırırken ciddi sağlık sorunlarına yol açar.

Ancak doğal deterjanlar, tabletler gerek kokularını gerek içeriklerini doğadan aldıkları için miniklere hiçbir kötü etkide bulunmaz. Bunların yanı sıra kimyasal içerikli deterjanlar kanalizasyona karışmasıyla da birçok hayvana, bitkiye, canlıya da zarar vermektedir. Tüm bunlar ekosisteme zarar verirken doğanın sistemini bütünüyle bozar.

Bebek Çamaşırları İçin En Doğalı Olan Nanny Tabletlerinin İçeriği Nedir?

Hindistan cevizi alkolü, doğal bitkisel yağlar, hindistan cevizi yağı özü, aloe özü, deiyonize su.

Neden Greenway Biotrim Nanny Tablet Kullanılmalı?

Nanny Tablet, bebeğiniz için en sağlıklı tablet olup, kıyafetlerini en güzel şekilde temizler ve bebeğinizin hassas bedenine hiçbir kötü etkeni yaklaştırmazken en iyi şekilde uyum sağlar.

Nanny Bebek Çamaşırı Tableti Nasıl Kullanılmalı?

Nanny Bebek Tabletleri 3 kilograma kadar olan çamaşırlar için 2 tablet, 3’ten 6 kilograma kadar olan çamaşırlar için 4 tablet, 6 kilogramdan fazla olan çamaşırlar için 6 tablet kullanılır.

  1. Ön yıkama yapılırken Nanny Çamaşır Yıkama Tabletini kıyafetlerin üzerine koymalısınız.
  2. Normal yıkamalarda, Nanny Tabletleri makine kazanına koymalısınız.
  3. Elde yıkanırken Nanny Tabletleri suyun içinde çözdürmeli ve öyle kullanmalısınız, köpük olmamasına dikkat ediniz.

Boyutları: 90×110 mm

Share:

GreenwayMy Temizlik

Kimyasalsız Temizlik ürünleri- Greenway

Fikrinizi buraya yazın

E-posta adresiniz yayımlanmayacak.