Web sitemiz ve bizim hakkımızda bilgiler bulunduran sayfamızdır. Satılmadanal eco ürünler barındırır. Tabi doğayı andıran diğer ürünlerde sitemizde mevcut olacaktır.

Japon teknolojisi ile üretilmiş ürünlere aracılık yapıyor, ayrıca size yükselmeniz ve başarıları elde etmenizi sağlayan inanılmaz bir iş sunuyor.

Önemli görevi ise hayatı daha iyi hale getirecek en son doğa dostu temizlik ürünlerin tanıtımı ve dağıtımıdır.

Tüm ürünler, bilimsel sektörün deneyimli uzmanları tarafından geliştirilen ve en önemle test edilen yeni formüllere göre yapılır.

Sitemiz sizlere ürünler hakkında bilgi ve aracılık yapar.

Aquamagic şirketinin ürünlerinde, gümüş teknolojisi kullanılarak üretilmiş nacizane doğa dostu mikrofiber vardır.

Neredeyse imkansız olan modern bilimsel yeniliklerin gerçek bir entegratörü olarak kabul edilebilir.

Ürünler hakkında kalite belli olduğundan ve pazarlama planı tüm özenle düşünülmüş olduğundan, herhangi bir kişiye, deneyimsiz bir şekilde bir işletme geliştirmek ise rahattır.

Bir iş imkanı sunabilen Greenway aracılığını hakkımızda kısmında sizlere belirtmek isteriz.

Misyon ve değerlerimiz hakkında temiz derin okyanuslar ve yeşil ormanlar, zengin mineral kaynaklarına ulaşmaktır.Tüm yaşamı besleyen en saf hava ile sağlıklı ve güzel kimyasalsız doğal temizliğe aralık yaratmaktır. Bilimsizce üretilen teknolojiler hayatımıza girmiştir.Dünyayı kirleten kimyasal ürünler,sağlığa zarar veren atık kalıntıları ve modern teknolojik ilerlemenin çeşitli ürünleriyle yaşam aktif olarak kirletildi.

Her gün, on binlerce ton kimyasal atmosfere salınır, nehirlere ve okyanuslara düşer ve gömülür. Tüm insanların sağlığı ve yaşamına gerçek bir tehdittir.Ama hayır ! Buna dur demenin zamanı geldi.Kaynakların boşa harcanması ve Dünya’nın kirlenmesi korkunç bir olay haline geldi.İnsanlar sağlıklarına ve atmosferlerine zarar vermeyecek ürünlere kavuşmayı neden istemesin.

Bu tür ürünlerin kullanımının küresel eko sistem için bir tehdit oluşturmayacağı anlamına gelir. Kendi hayatımızı gerçekten doğa dostu hale getirerek kendimizle başlamamız gerektiğini fark etmeye başladık. Bizi çevreleyen her şeyde eko yaklaşım ile sağlığı korumaktır.Ayrıca yıllarca kendini iyi hissetmek isteyenler için en uygun çözümdür.

– CEO ve Ortak

2016’daki ilk Pazartesi İndirimimizden bu yana, güzel ürünleri kendiniz için benimsediniz. Bize her zaman ilham veren sizsiniz – günlük stil imzalarınız, kendinize ve sağlığınız için satın alma kararlarınız bizi ayakta tutan ilk sebep oldu.

Yıllar geçti ve bugün, 6 yıldan fazla bir süre sonra, o küçük kulübe sadece bir anı iken, her gün hala sitemizin kapılarının arkasında, doğal ürünlerimizi dikkatli bir şekilde hayata geçirmek için yavaş ve telaşsız yöntemler kullanarak sizlere sunuyoruz. Her birinin kalbinde, zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu yeniden bağlamanıza yardımcı olmak için bilinçli olarak yaratılmış uçucu yağların ve ürünlerin karışımı yatar.

Greenway ürünleri kusursuz hayata giden yoldur. Mutlu, kaliteli ve sağlıklı. Yeşil bir doğada gibi yaşamanıza giden en iyi yol kimyasız doğal temizlik ürünlerimizdir. E-katalog ile devam edip, e-ticaret hedefinde yol alabilmek, sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunmaktır. Türkiye’ye eko kimyasız temizlik ürünlerine öncülük etmek, en birincil hedefimizdir. Sitemiz Greenway Start Global temsilci üyesidir. Tüm görseller Green way Global Start ağına bağlıdır.