Teslimat ve Geri Ödeme Politikası

TESLİMAT BİLGİLERİ

Satılmadanal.com sitemizde sepet seçeneği aktif olmadığı zamanlarda, teslimat katalog, stok kodu olarak belirlenir. Şuanda kimyasız doğal temizlik ürünleri katalog modun da çalışabilir. Bu nedenle siparişleriniz için iletişim kurduktan sonra teslimat seçeneklerinden istediğiniz şekil gönderim yapılabilir. Sepet var ise, sepete eklenen ürünler
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları şuan için bulunmuyor. Siparişinizin ödemesini banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile tüm banka hesaplarından (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Gönderimler tüm kargo firmaları veya Ptt kargo ile yapılabilir. Aynı zamanda siparişleriniz İstanbul içi elden teslim alabilirsiniz.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin kargoya teslim edilme süresi 3 iş gününü aşamaz. Aşması için ürünlerin Türkiye’de stoklarımızda kalmadığı anlamını taşıması, ve bu sürecin müşteriye bildirilmesi veya iade talebi istenebilir. Bununla birlikte saat 14:00’dan önce sipariş edilen ürünlerin aynı gün kargoya teslim edilmesine gayret edilmektedir. Temini zaman alan ürünler için kargoya teslim edilme süresi 3 iş gününü bulabilir. Kargoya teslim edilme süresinin 3 günü aşmasının muhtemel olduğu durumlarda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler sipariş sayfasında belirtilen kargo firmasıyla veya istenilen kargo firmasıyla gönderilecektir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Yurt dışı siparişleriniz için Telegram hattını veya iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

KARGO ÖDEME POLİTİKASI

Kargonun kabulü ve ürünlerin teslim alınması esnasında kontrol edilmelidir. Herhangi eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, ve bilgi verilmelidir. Aksi taktirde Satılmadanal sorumluluk kabul etmemektedir. Satılmadanal.com sitemizden yapmış olduğun alışverişlerde ürün teslimatını müşterilerimiz ile anlaşılan kargo firmaları aracılığı ile yapıyoruz.

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve tam olarak bildirmekle yükümlüdür. Adreslerde farklılık, eski kayıt adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden Satilmadanal.com sorumlu tutulamaz.
Teslimatta belirttiğimiz kargo firmaları için Satılmadan al kargo ücretini öder. Ürünlerin toplam tutarı eşiğinde, kargo fiyatları tarafımızca, belitilen alışveriş limitini geçmeyen tutarlarda müşteri kargo ücretini ödemekle yükümlüdür.

Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Geri ödeme ve iade  koşulları

Kimyasız Doğal temizlik ürünlerimiz Japon teknolojisi ile üretilmiş olup Kalitesini Avrupa’ya duyuran bir markadır. Bu nedenle ürünler çeşitli uzmanlar tarafından pakete alınır. Hiçbir eksiklik bulunmaz. İade şartlarımız ürünün kullanılmaması, paketin açılmamasıdır. Bu süreçte verdiğiniz iade kargo ücretini müşteri ödemekle sorumludur. Herhangi bir kargoya kimyasız doğal temizlik ürünleri verilmemiş ise iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir ücret bu süreçte ne alıcıya ne de Satılmadan al internet sitesine yansımaz.

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kozmetik ürünleri. Satılmadan al. ve Tic. LTD. beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

Alıcının ürünü kontrol etme yükümlülüğü

6.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.

CAYMA HAKKI:

ALICI; satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde, ( ürünlerin yırtık, açılarak kullanılmış veya aynı ürün yerine farklı ürün bulundurmaması ) şartı ile SATICI’ya iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 

İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Kozmetik Ürünlerin Para iadesi

Web sitemiz satilmadanal.com alışveriş yapmış olduğunuz kozmetik ürünlerin ( krem, sabun, şampuan, vb ) iadesi olmamakla birlikte, bilinen markalar ve ürünlerin hassasiyet derecesidir. İşbu sözleşmede istisnai durumlarda iletişime geçilerek, durum göz önüne alınması görüşlerimize bağlıdır. Bu nedenle hassas içerikler satın alınmadan önce ürün açıklaması okunmalı veya bildiri ileti tarafımıza gönderilerek yardım istenmelidir.

Yurtdışı Alışveriş Kargo Süreci

Türkiye sınırları dışarısında herhangi bir ülkeden alışveriş yapmanız durumunda, kargo şubesi belirleme müşteriye aittir. Kargo firması belirtilen adrese Türkiye sınırları içerisinde gönderilir. Türkiye sınırları içerisinde kargoya verdiğimiz ürünü, anlaştığınız kargo firması size göndermesi o kargo firması ile müşteri sorumluluğundadır. Türkiye sınırları içerisinde belirtilen kargo firmasına ürünleri teslim ettiğimiz andan itibaren, diğer süreçler müşteri ve kargo firması arasında işlemektedir.

Yurtdışı Ödeme ve İade Politikası

Firmamızdan alışveriş yapan Türkiye sınırları dışında herhangi bir ülke iade ve ödeme politikamızı kabul etmiş sayılır. Yurtdışı iadeleri çok geç olmakla birlikte iade politikamız yurtdışı için geçerli değildir. Yurtdışına gönderilen ürünlerin geri iadesi temizlik ve kozmetik ürünlerinde mümkün olmamakla birlikte istisnai durumları tarafımıza bildirmeniz, yeterlidir.

Greenway Türkiye ürünleri barındıran Satılmadanal web sitemiz, ayrıca tüm kimya içermeyen doğal ve bitkisel ürünleri de bulundurur. Bunların her biri özenle yurtiçi ve yurtdışında alıcıya teslim edilir.

DEĞİŞİM SÜRECİ

Satın aldığın ürünlerde değişim aynı ürünün sadece aynı fiyatlı ve farklı renkli ürünlerde yapılabilmektedir. Değişim işlemi için kimyasız doğal temizlik ürünlerinin kullanılmaması gerekmektedir. Değişim yapmak istediğin ürünlerin stok kodu iletişim bölümünden bildirilmelidir.

Ödeme ve Teslimat Bilgisi

Satılmadanal ödeme bilgilerinde;

  • Banka havalesi

İster sepetten ürün siparişi verin, isterseniz Whatsapp, Telegram hattımızı kullanarak siparişlerinizi bildirin. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızdan ödeme türlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde vereceğimiz hesap numarasına banka havalesi yapmanız durumunda siparişiniz anında gönderilir. Çok hızlı gönderim sadece online alışveriş yapabileceğiniz sitemiz de bulunurken, havale ödemesini istediğiniz herhangi bankadan yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizlere hangi bankadan göndermek istediğinizi belirtmeniz olacaktır.

  • Kredi kartı ile Ödeme

Green way veya diğer ürünleri sitemizden kredi kartı ile güvenle alabilirsiniz. 3D teknoloji güvenliği ile ödeme yapabilirsiniz.  Siparişinizin ödemesini sitemiz üzerinden her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkanımızdan yararlanarak yapabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

  • Eft tanımlı  havale

Eft başka bir bankadan başka banka hesabına göndermek içindir. Eft  hafta içi hemen transfer edilirken ,hafta sonu gönderimler ,hafta içini beklemektedir. Bu nedenle eğer Cumartesi Eft yapmış iseniz pazartesi hesabımıza geçmektedir.

  • Papara ile Ödeme

Papara ile sitemizde bulunan tüm Greenway ürünlerini satın alıp ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Whatsapp canlı destek hattımızdan yardım talep ediniz.

  • Payfix ile Ödeme  

Papara ile sitemizde bulunan tüm Greenway marka ürünlerini satın alıp ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Whatsapp canlı destek hattımızdan yardım talep ediniz.

  • Cepbank ile para gönderme

Çok nadir kullanılsa da ödeme türlerimiz arasında yerini alır. Cep bank ile gönderim işlemi hızlı ve kolay bir seçenektir. Arkadaşınızın cep telefonuna para transfer edebilirsiniz. Ardından arkadaşınıza giden sms şifreyi ve tc bilgilerini bizlere bildirerek çekim işleminin tamamlanmasının ardından hemen kargonuz yola çıkmaktadır.

Bu şekil de ödeme yöntemleri ile çalışmaktadır. Cep bank nasıl yapılır buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak ürün stok kodu, adres bilgileriniz  ve diğer gereken bilgileri verdikten sonra ödeme yapılır.

Kimyasız doğal temizlik ürünlerinin stok durumu nedeniyle iletişim kurulması gerekmektedir. Ürünler mevcut ise ödeme sonrası ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslimat yapılmaktadır. Ayrıca diğer ödeme türlerimizi kullanmak istediğinizde iletişim numaramızdan bize yazabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ : İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA İSENİZ  MOTOR KURYE SERVİSİMİZ İLE HIZLI BİR ŞEKİLDE SİPARİŞLERİNİZ KAPINIZA KADAR GELMEKTEDİR.

İstanbul içi tüm Aqua magic kimyasız temizlik ürünleri elden teslim alınabilir. Hafta sonu Eft sistemi kapalı olduğundan Pazartesi günleri kargo işlemi gerçekleştirilir. Satılmadan al güvencesi ile ürünler teyit ve kontrolden sonra teslimat edilir. Mevcut ürünler hızlı bir şekilde aynı gün kargoya verilecektir.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği ve ürünün taşıma esnasında hasar görmediği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda iletişim bilgilerimizden numaralı faksa veya iletişim formundan bize gönderip yada durumu satilmadanal.com mail adresine bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanması sağlanacaktır. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmaların hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.