Şartlar ve Koşullar

SATILMADANAL.COM Online Mağaza Hizmetlerinin Hakkında Anlaşma 

İşbu şartlar ve koşullar sözleşmesi doğal temizlik satilmadanal.com sitesinde yer alan bazı kuralları belirler. Satılmadan al tarafından sunulan ek ve tüm hizmetlerin koşullarını düzenlemektedir. İnternet mağazamızda yer alan tüm bilgiler ve kurallar işbu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olarak, işbu sözleşmenin devamını oluşturmaktadır. Anlaşma, çevrim içi mağaza aracılığıyla mal edinimi ve hizmetlerinin kullanımı için kuralları belirler. Şartlar ve Koşullar satılmadan al.com sitesinin yazmış olduğu aşağıdaki diğer bilgileri okuyunuz.

Ana hüküm Şartları ve Koşulları

Sizin tarafınızdan gerekli doğru kimlik bilgilerinin siteye girilmesi ve yine sizin tarafınızca verilen e-posta adresine gönderilecek e-postanın onaylanması ile üyelik kayıt işlemi tamamlanır. Şartlar ve koşullar bilgimizde üyelik kayıt işlemini tamamlayan taraf kullanıcı olarak isimlendirilir. İşbu sözleşme tüm kurumsal ve bireysel kullanıcılar için geçerlidir. İşbu sözleşme, yeni kullanıcılar için üyelik kayıt işleminin tamamlanması ile mevcut kullanıcılar için onaylandığı an yürürlüğe girecektir. 

Satılmadanal, sizlere internet üzerinden Kimyasız temizlik ürün ve/veya temizlik ürünlerinin kullanımı gibi hizmet satma ve/veya satın alma imkanı sunan gerçek olan, ( fiziksel ürün) (sanal) bir pazar sağlamaktadır. Satılmadan al.com, bu sitede listelenen Greenway ve diğer ürün veya hizmetlerin sahibi olmamakla birlikte bu hizmeti sunan ve satan satıcıdır.

 1. Satılmadan al, kullanıcılar tarafından sağlanan içeriklerin ve satışa sunulan Kimyasız doğal temizlik ürün ve hizmetlerin doğruluğu, kalitesi, güvenliği veya hizmetlerin kullanımı hakkında sadece aracılık eder. Alınan bilgiler doğrultusunda bu verileri sizlere sunar. Ürünlerin kullanım deneyimleri ve etkilerine göre bilgileri sunar, garanti eder. Ancak kişiye özel %100 faydalı olup olmadığı hususunda herhangi bir beyan, garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.
 2. Bu Anlaşma, sipariş verirken Alıcı ile çevrim içi mağaza arasındadır. Alıcı, Sepet bölümündeki “Ödeme Yap” düğmesini tıklayarak, çevrim içi mağazanın siparişini “Sözleşme Şartlarının koşullarını okudum ve kabul ediyorum” kutusunu işaretleyerek sipariş vererek Sözleşme koşullarını kabul ettiğini onaylar.
 3. Alıcı, Türkiye cumhuriyeti içindeki bölge konumuna bakılmaksızın, sipariş edilen malları bu Anlaşma ile belirlenen şekilde ve bilgilerde sepet sekmesi yok ise iletişim ve etkileşim kurarak ücret havale veya Eft ile ödeyerek herhangi bir gerçek veya tüzel kişi olabilir.
 4. Bu bilgiler çerçevesinde çevrim içi mağaza satılmadan al bu Sözleşmede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İşbu kullanıcı sözleşmesinde tanımlanan risk sisteminin işleyişini sağlamak amacıyla Satıcı, satışa sunduğu Kimyasız doğal temizlik ürün ve/veya hizmetlere ilişkin bedellerin kendi nam ve hesabına Alıcı’dan tahsil edilmesi durumunda, Satılmadanal müşteri olarak atamaktadır. İnternet sitemiz Satılmadanal.com’dur. Bu site haricinde iletişim bilgilerinden hariç iletişim numaraları ile etkileşim veya başka banka hesap numarasına transfer gerçekleştirilmesi veya Dialog kurulup satın alınmasından sorumlu tutulamaz.

2.Ürün Bilgisi şartları

 1. Kimyasalsız doğal temizlik Aqua magic ve diğer temizlik kozmetik ürünleri, şartlarında çevrim içi mağazada bulunan fotoğraf örnekleri (ürünlerin fotoğraf veya grafik görüntüleri) aracılığıyla çevrim içi mağazada sunulmaktadır.

2. Her ürüne (görüntüsüne), gerekirse metinsel açıklama ve fiyat eşlik eder – ses, video veya grafik biçiminde varsa ek bilgilerde sitemizde mevcuttur.

3. Alıcının talebi üzerine, çevrim içi mağazanın yöneticisi, mal alımı ile ilgili kararını almak için Alıcı açısından gerekli ek bilgileri sağlamakla yükümlüdür.

4. Çevrimiçi mağazada belirtilen malların fiyatı tek taraflı olarak değişebilir.

5. Alıcının önceden sipariş ettiği bir ürünün fiyatında bir değişiklik olması durumunda, çevrim içi mağazanın yöneticisi bir sipariş onayı veya iptali almak için mümkün olan en kısa sürede Alıcıyı bu konuda (telefon veya e-posta yoluyla) bilgilendirir.

Mal satın alma prosedürü şart ve koşulları

İş bu şartlar ve koşullar bölümünde alıcı, çevrim içi mağazada sunulan herhangi bir ürün için sipariş verme hakkına sahiptir.

 • Siparişi Alıcının e-postasına yerleştirdikten sonra, siparişin kabul edildiğini ve seçilen ürünlerin listesi ile ödenecek toplam tutarı için e-mail gönderilir.
 • Stokta bulunan malların bulunmaması durumunda, çevrim içi mağazanın yöneticisi alıcının araması veya sepet durumu var ise stok dışı ürünleri bildirmek zorundadır.
 • Malların yokluğunda, Alıcı ürünü bir başkasıyla değiştirebilir veya siparişi reddedebilir. Bu durumda, mallar için daha önce ödenen para, Alıcının diğer mallar için ödeyebileceği Alıcı hesabına veya ödemenin yapıldığı karta iade edilir.

Malların teslimi ve kabulü şartı ve koşulu

1. Online mağazada sipariş edilen malların teslimi, birkaç şekilde gerçekleştirilir. Ayrıntılar için “ Teslimat ” bölümüne bakın .

2. “Teslimat” bölümünde açıklanmayan bir teslimat seçeneğinin olasılığı, ilgili Alıcı ile ayrı ayrı müzakere edilir.

3. Tüm kargo masrafları Satılmadan al tarafından ödenir. Ücretsiz gönderim sağlayan mağaza promosyonları dahildir.

 Malların Ödeme Yöntemleri Ve iade 

Malların ödeme yöntemleri ” Ödeme ” (sepet bölümü etkin ise ) bölümünde detaylı olarak açıklanmaktadır . Alıcının talebi üzerine diğer ödeme şekilleri ve koşulları çevrim içi mağazanın yöneticisi ile kararlaştırılabilir. Alıcının sitemizde bulunan hesap numaraları (her zaman) veya EFT seçeneği (hafta içi ) ile ödeme gerçekleştirebilir.

Sipariş esnasında ile ödeme esnasında %4 kredi kartı çekim komisyonu alınabilir. Alınan tutar aracı firmaya ödenecektir. İptal durumunda tutar müşteri kredi kartına transfer edilir. Herhangi alışveriş gerçekleşme durumunda komisyon aracı firmaya aktarılır. İş bu sözleşme gereği nakit satın alımlarda herhangi bir komisyon tutarı ödenmez. Bu şartları da kabul ettiğiniz anlamını taşımaktadır.

Siparişi verilen malları almadan önce herhangi bir zamanda reddetme hakkınız vardır. Kullanılan veya herhangi bir madde temas etmiş ürünlerin iadesi mümkün değildir. Kullanılan kimyasız doğal temizlik ürünlerini Satılmadan al iadesini kabul edemez.

Şartlar ve koşullar sayfamızda teslimat sırasında Kimyasız temizlik ve Aqua magic ürünleri reddetmeniz durumunda Satılmadan al’da, ücretsiz kargo olan teslimat ürünlerinin kargo ücretini müşteri geri ödemekle yükümlüdür.

Kimyasalsız Doğal temizlik ürünlerini reddederseniz, malların nakliyesi masrafı hariç olmak üzere, sözleşmenizde ödenen paranın tutarını, yazılı olarak beyanı ve malların iadesi ile ilgili taleplerinizi aldığınız tarihten itibaren en geç 5 iş günü gün içinde tarafınıza iade edecektir. İade koşulları yerine satılmadan al mağazamızda ürünleri (eşit miktar fiyat ) değiştirebilirsiniz.

Bu bilgiler ile ürünler hakkında iade, bilgi için yukarıdaki bilgilerden herhangi birini kabul edersiniz. Bir başvuru formu doldurarak veya çevrim içi mağaza yöneticisine iletişim adresine e-posta atmak  talep göndererek tarafınızdan yazılı olarak gönderilmelidir.

Satılmadanal’ın Hakları

 • Kullanıcı olarak, satışa arz edilen varsa ( ikinci taraflar hakkında ) Kimyasız doğal temizlik ürün ve/veya hizmetlerle veya site üzerinden gerçekleştireceğiniz Online işlemlerle ilgili olarak, sadece yöneltilecek herhangi bir yasal takibat, soruşturma veya davada Satılmadan al bu konular kapsamında sorumlu olmadığını ve Satılmadan al’ın kendisini savunması için gerekli olan tüm bilgi ve şartları en kısa sürede sağlamayı kabul etmektesiniz.
 • Satılmadan al, internet web sitemizde sunulan tüm hizmetleri, ürün ve içerikleri daima, üçüncü tarafların erişimine kapatma, kaldırma, değiştirme ve silme hakkına sahiptir. Satılmadan al, bu hakkını hiçbir bildirimde bulunmadan ve haber vermeden kullanabilir. Satılmadan al varsa ürün ve/veya hizmetleri siteden kaldırması veya değiştirmesi nedeniyle satıcıya hitaben herhangi bir tazminat yükümlülüğü bulunmayacaktır.
 • Bildirimler gereği internet sitemiz sadece Kimyasız doğal temizlik ürünlerinin aracılığını yapıp bu ürünlerin üreticisi değildir. Ürünler de yaşanan aksi veya istisna bir durumda sitemiz sorumlu tutulamaz. Satılmadan al.com gerekli üreticilerin bilgileri ile aracılık yapıp üretilen temizlik ürünlerinin kalite ve kontrolünü Green way temizlik ve kimyasız ürünler sitesinden alıntı olarak almıştır.
 • Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda bilgi ve öneri talep edilebilir, destek talep edilebilir.

Kullanım Şartları ve Koşullar

Şartlar ve koşullar sayfamızda Satılmadan al hizmetlerini kullanırken aşağıda belirtilen işlemlerin yapılması sözleşmeye ve sitemize aykırılık olarak beyan edilir :

 1. Ürün, hizmet ve içeriklerin bilgi gösterilmeksizin satışa sunulması
 2. Mevzuata aykırılık, üçüncü tarafların  tüm haklarının ve/veya işbu sözleşme veya bilgi ihlali
 3.  Sahte ürünlerin satışı veya üçüncü kişilere telif ihlali
 4. 14 yaşından küçük üyelikten ban edildiğiniz taktirde yine de Satılmadan al hizmetlerinin kullanılması
 5. Kimyasız doğal temizlik ürün ve/veya hizmetlerin teslim edilmemesi
 6. Satın alınan ürün veya hizmet bedelinin aracı tarafından ödenmemesi
 7.  Fiyatların belirtilen oranlardan yukarı veya farklı kullanıcıların listelemesine müdahale edilmesi
 8. Satılmadan al’a veya kullanıcılarına zarar verebilecek virüs veya teknolojilerin üretimi, çoğaltılması
 9.  Satılmadan’ın yazılı onayı olmaksızın, kullanıcı hesabının veya isminin devredilmesi
 10. Aldatıcı, yanıltıcı, eksik, yanlış ürün tanıtımı
 11. Sitemizde kullanılan görsel veya herhangi bir yazının kopyalanarak iznimiz veya kaynak göstermeden çoğaltılması

İşbu şartlar ve koşulları okuduğunuzu tüm şartlar ve koşulları kabul ettiğiniz ve teslimat geri ödeme politikamızı onaylandığınızı kabul etmiş sayılırsınız.